Odoslanie správy.

OK
Rychlá zpráva
[ x ]
ODOSLAŤ RÝCHLU SPRÁVU
info@kunstbau.cz
+420 720 156 668
Plánujete rekonstrukci, stavbu, úpravu?    
ZADEJTE NEZÁVAZNOU POPTÁVKU
[ Kliknutím zavrieť ]
Kdo jsme

Jsme rodinná stavební firma, která se specializuje na komplexní stavební práce menšího a středního rozsahu. Pracujeme s týmem zkušených řemeslníků, na které se můžeme spolehnout. Zaměřujeme se hlavně na regiony Praha, Beroun a Plzeň. Naše letité zkušenosti a reference našich minulých klientů, jsou zárukou vaší spokojenosti.

Neustále pracujeme na zlepšování našich dovedností. Naši zaměstnanci pravidelně absolvují odborná školení a kurzy díky čemuž se vyznáme v oblasti moderních materiálů, nových technologií a neustále nabíráme nové zkušenosti.

 

certifikátcertifikátcertifikát certifikátcertifikátcertifikát 

 

Spolupracujeme s předními výrobci stavebních materiálů

 

S firmou KK kras s.r.o. jsme byli velmi spokojeni. Už podruhé jsme je oslovili na rekonstrukci našich prostorů, která vždy probíhala velmi hladce.  Práci kterou tento tým vykonával byla perfektní, vše do posledního detailu sedělo.
Děkujeme  za perfektně odvedenou práci.

Jirka | Praha

S prací na rekonstrukci jsem velmi spokojen. Sám bych si neuměl představit, jak je možné vdechnout staré budově nový dech. V případě dalších rekonstrukcí hodlám oslovit už jen tuto firmu.

Pavel | Vinařice

S touto firmou sme spolupracovali prvý krát, ale určite nie posledný krát.

Celá rekonštrukcia prebehla s minimálnymi problémami, ktoré firma po konzultácii s nami vyriešila hneď na mieste. Majiteľ a zamestnanci firmy, sú veľmi ochotní, zodpovední a vykonávajú kvalitnú prácu.

Ak budeme v budúcnosti rekonštruovať, určite budeme kontaktovať túto firmu.

Tadeáš | Bardejov


KK & Kras s.r.o.
Košťálkova 1362/23
266 01 Beroun – Město
Česká republika
© KK & Kras s.r.o. | Všechna práva vyhrazena. | vyrobil: mart-in