Odoslanie správy.

OK
Rychlá zpráva
[ x ]
ODOSLAŤ RÝCHLU SPRÁVU
info@kunstbau.cz
+420 720 156 668
Plánujete rekonstrukci, stavbu, úpravu?    
ZADEJTE NEZÁVAZNOU POPTÁVKU
[ Kliknutím zavrieť ]
Komerční prostory

Každá rekonstrukce komerčních prostor je trochu náročnější a klade i vyšší nároky na zhotovitele. Naši technici posoudí stav stávajících komerčních prostor a zajistí možné úpravy nejen podle požadavků klienta, ale samozřejmě i v souladu s platnými normami, předpisy a stavebním zákonem.

Rekonstrukce komerčních prostor může totiž znamenat nejen dispoziční řešení, ale i změnu užívání objektu,takže rekonstrukce komerčních budov může znamenat například dokonalá rekonstrukce restaurace ze sklepního prostoru nebo i skvělé kancelářské prostory ze starých bytů.

Provádíme veškeré stavební úpravy, zednické práce a jiné činnosti, které do rekonstrukce určitě patří. Na vše také dohlíží odborný dozor, bez kterého by žádná stavební úprava nebyla kompletní.

Jsme stavební firma, která má ve svém portfoliu služeb nejen rekonstrukce budov, rekonstrukce komerčních prostorů, rekonstrukce domů a rekonstrukce bytů, ale také malířské práce, malování bytů a domů, opravy fasád, zednické práce, patří sem i sanace zdiva, bourací práce a jiné stavební práce a úpravy, které například souvisí s rekonstrukcemi.

Praha SVĚT MEDŮZ
ZOBRAZIT VÍCE

ARKÁDY PANKRÁC

V současné chvíli se věnujeme rekonstrukcím na Arkádách Pankrác, kde se za necelý měsíc bude otevírat zcela nový Svět Medúz. Děláme veškeré práce, které se týkají hliníkových konstrukcí, sádrokartonů, dlažeb, obkladů, hydroizolace, malujeme a zarovnáváme. Těšíme se až uvidíte výsledek!

 

V současné době je projekt již dokončen a také vy se můžete jít na výsledek podívat osobně :)

Praha | Arkády Pankrác, PlayPaper
ZOBRAZIT VÍCE

Malířské práce, Elektroinstalace, Sádrokartonových podhledy, Hliníkové konstrukce, Výroba nábytku na zakázku.

Plzeň | OC Plaza
ZOBRAZIT VÍCE

Sádrokartonové příčky (Konstrukce, Zaklopení SDK, Rozvedení vody teplé zimní do příček, Rozvedení odpadu)KK & Kras s.r.o.
Košťálkova 1362/23
266 01 Beroun – Město
Česká republika
© KK & Kras s.r.o. | Všechna práva vyhrazena. | vyrobil: mart-in