Odoslanie správy.

OK
Rychlá zpráva
[ x ]
ODOSLAŤ RÝCHLU SPRÁVU
info@kunstbau.cz
+420 720 156 668
Plánujete rekonstrukci, stavbu, úpravu?    
ZADEJTE NEZÁVAZNOU POPTÁVKU
[ Kliknutím zavrieť ]
Co umíme

Soustředíme se převážně na komplexní rekonstrukce domů i bytů a baví nás měnit staré za nové. Pomůžeme vám  s projektováním vaší stavby i navrhnout interiéry. To hlavní je, že umíme udělat práci od A až do Z. Spolupracujeme s významnými dodavateli stavebních materiálů. Jsme vám tedy schopni zajistit velmi výhodné ceny.

Rychlá domluva, jasné jednání, přesné splnění termínů, důraz na kvalitu.

20161214_FOTOŠOT©_0569HDR

Rekonstrukce bytů

Bourací a vyklízecí práce, likvidace odpadu, zednické práce, sádrokartony, příčky i podhledy, hliníkové konstrukce, vyrovnávání a betonování podlah, pokládka podlahových krytin, vnitřní instalace – vodo, elektro, odpad, obklady a dlažby, malířské a lakýrnické práce, VZT a klimatizace.

 
FOTOŠOT ©_7164OK

Rekonstrukce domů

 

Kromě prací, které souvisí s rekonstrukcí bytů se soustředíme i na hrubé stavby, venkovní fasády, zateplení celého domu, pokládku střech, včetně tesařských, klempířských a pokrývačských prací, výměnu dveří a oken, případně broušení a nátěry, výkopové a venkovní práce okolo celého objektu.

 
FOTOŠOT ©_7179OK

Interiéry

K rekonstrukci dnes již neodmyslitelně patří i návrhy interiérů. S interiérovým designem máme bohaté zkušenosti. Navrhujeme a realizujeme všechny typy interiérů – ať už jde o velké hotely, kanceláře, komerční prostory, celé rodinné domy, malé byty, nebo třeba jen jednotlivé místnosti a kuchyně.

 
WhatsApp Image 2021-04-23 at 11.17.06

Sádrokartony

 

Nabízíme vám profesionální montáže ze sádrokartonu. Obložíme stěny, stropy, vybudujeme sádrokartonové příčky, police, podhledy. Realizujeme akustické, minerální podhledy do nichž budujeme designové prvky včetně osvětlení. Provádíme též veškeré zednické práce, štuky a pracujeme s Ytongem.

 
FOTOŠOT ©_7208OK

Obklady a dlažby

Provádíme vnitřní i venkovní obkladačské práce. Před samotným položením všechny podklady srovnáme. Nezáleží na druhu materiálu ani velikosti. Umíme to s malými mozaikami i s velkoformátovými mramorovými obklady. Používáme click clack systém pro zajištění co nejtenčích a pravidelných spár.

 
IMG_20170922_141543

Chaty a pergoly

Postavíme pro vás zahradní domky, chatky, altány, dřevníky, dřevěné terasy, sruby a různé dřevěné přístřešky či verandy. Vyrobíme vám z kvalitního dřeva jakoukoli dřevostavbu podle vašich představ. Materiál zajistíme a dovezeme a vše na místě postavíme včetně střechy a jejího pokrytí.

 
FOTOŠOT ©_7227OK

Zámková dlažba

Připravíme, vykopeme a vydláždíme prostor o jakékoli velikosti. Je jedno kde, jsme schopni upravit i kopcovitý terén. Zabýváme se také výstavbou plotů, schodů a opěrných zdí. Zajistíme i veškerý materiál, drcené kamenivo, obrubníky, zásypový písek…

 
IMG_0269

Ploty

Postavíme vám plot nový nebo opravíme ten váš stávající. Ploty demontujeme, rekonstruujeme a nové děláme z jakéhokoli materiálu – dřevo, kámen, cihly, kov. Pokud se jedná o dřevo, též brousíme a natíráme včetně veškerého dřeva okolo domů i krovů.

 
Kladno 3

Kamenické práce

Provádíme stavbu kamenných zdí a opěrných zahradních zídek, sokly rodinných domů, plotových sloupků, chodníky a příjezdové cesty z kamene, obklady komínů a úpravy zdí z kamene, dekorační stěny interiérů, zahradní i vnitřní krby, obkládku bazénů.

U firmy KK&KRAS jsme si objednali pokládku dlažby, která byla speciální a nebyli jsme si jisti,

zda vše proběhne v pořádku. Firma pracovala celou dobu bez naší přítomnosti, byli skvělí a dlažba dopadla dle našich představ.

Provedli i doplňující práce na pozemku a garáži, které jsme po nich dodatečně požadovali.

Pracovali rychle, ale precizně.Po vykonané práci po sobě vše uklidili.

Byli velice vstřícní a ochotní.

Pokud bychom potřebovali další práce, určitě se na tuto firmu obrátíme a vřele ji doporučuji.

 

Czadernová Jarmila

Radonice-Zámková dlažba


KK & Kras s.r.o.
Košťálkova 1362/23
266 01 Beroun – Město
Česká republika
© KK & Kras s.r.o. | Všechna práva vyhrazena. | vyrobil: mart-in